Tina Turner ndërroi jetë pa u takuar me disa nga nipërit e saj

Mediale Vip

Tina Turner ndërroi jetë pa u takuar me disa nga nipërit e saj

Më: 4 qershor 2023 Në ora: 14:51
Tina Turner

Tina Turner ndërroi jetë javën e kaluar.

Ndërsa këngëtarja e dashur kishte katër fëmijë, vetëm dy janë gjallë sot.

Djemtë e saj biologjikë, Craig dhe Ronnie, vdiqën para vdekjes së saj, duke lënë djemtë birësues: Ike Jr. dhe Michael.

Sipas burimeve mediatike, Tina ka pasur shumë pak kontakte me djemtë birësues dhe nipërit e saj, duke mos takuar asnjëherë disa prej tyre.

Page Six raporton se anëtarët e familjes u tronditën kur dëgjuan për vdekjen e Turner, me shumë njerëz që nuk e dinin se ajo ishte e sëmurë rëndë.

“Askush nuk kishte dëgjuar për Tina për një kohë, kjo ndodhi kaq papritur”, tha Tëanna Turner, vajza e Ike Jr.

Tina kishte djalin e saj të parë, Craig me Raymond Hill, një anëtar i grupit të saj me Ike Turner. Më pas ajo u martua me të.

Gjatë martesës, të dy adoptuan fëmijët e njëri-tjetrit, me Ike që adoptoi Craig dhe Tina adoptoi Ike Jr. dhe Michael.

Tina dhe Ike patën së bashku një djalë të quajtur Ronnie, dhe të dy u divorcuan në vitin 1978.

Ylli i muzikës më pas vazhdoi të tregojë historinë e saj, duke botuar një kujtim dhe duke zbuluar abuzimin ndaj të cilit ishte nënshtruar nga i shoqi.

Page Six pretendon se që kur Tina u largua nga ShBA ajo rrallë kalonte kohë me nipërit e mbesat.

Ata gjithashtu pretendojnë se humbja e djemve të saj biologjikë e rëndoi shumë, duke e penguar atë të kalonte kohë me fëmijët e tjerë.

Thuhej se artistja e ndjerë “mezi i njihte” fëmijët e Ronnie, Raquel dhe Randy.

Ajo gjithashtu nuk i takoi kurrë fëmijët e Raquel, Tyson dhe Tyree.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat