Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Mediale Vip

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Më: 4 qershor 2023 Në ora: 16:32
Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë për familjen e saj të bukur.

Po flasim për artisten Liza ku pak ditë më parë në foton që ajo postoi pamë shumë dashuri dhe festë në famijen e saj.

Ne zbuluam edhe arsyen i vogli i familjës djali i dytë Valentino sapo është pagëzuar.

Image
Liza me familjen e saj

Ne ju sjellim dhe fotot ku duken një super familje Liza bashkëshorti i saj dhe dy djemtë Alessio dhe Valentino, ndërsa gjithashtu mësojmë se festa ka vazhduar edhe më pas në një kështjellë të bukur në Stockholm me emrin Tyresö Slott.

Shumë urime për princin e tyre të vogël dhe plot bekime dhe nga ne!.BS

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat