Big Bang, Gjiko dhe Buta lansojnë albumin

Mediale Vip

Big Bang, Gjiko dhe Buta lansojnë albumin

Më: 4 qershor 2023 Në ora: 18:20
Gjiko dhe Buta

Big Bang, Gjiko dhe Buta kanë lansuar albumin e përbashkët.

Ai quhet ‘Manuali’ dhe vjen me gjashtë këngë të reja të cilat tashmë i gjeni në të gjitha platformat.

Projektet do vijnë edhe me videoklipe së shpejti të cilat do lansohen në YouTube.

Kjo është hera e parë që këta tre sjellin bashkë një mini-album i cili pritet të jetë goxha i suksesshëm në hip-hopin shqiptar./prive

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat