Një tjetër ish-banor i BBVIP, do të jetë në ‘Kepin e Tundimeve’

Mediale Vip

Një tjetër ish-banor i BBVIP, do të jetë në ‘Kepin e Tundimeve’

Më: 5 qershor 2023 Në ora: 10:33
Foto ilustrim

Gjatë verës pritet të fillojë “Kepi i Tundimeve” për të cilin Kryefjala.com zbuloi se do të jetë në Turqi e do të moderohet nga Kiara Tito.

Disa nga banorët do jenë Ronaldo Sharka, Jori Delli dhe Mevlan Shaba.

Por së fundmi media ka zbuluar se kastit i bashkohet edhe ish banori i BBVIP Gerti Koxhaj.

Një model i cili spikati në këtë sezon të BB VIP e mesa duket është gati për një eksperiencë të re.

Epo le të presim të zbulojmë edhe të tjerët!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat