Robert Berisha flet për marrëdhënien me Nora Istrefin

Mediale Vip

Robert Berisha flet për marrëdhënien me Nora Istrefin

Më: 9 qershor 2023 Në ora: 22:02
Robert Berisha dhe Nora Istrefi

Robert Berisha i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ka ndarë me publikun detaje nga karriera dhe jeta e tij private.

Roberti ndër të tjera, foli dhe për Nora Istrefin pas pyetjes së një nga piterpanistëve.

Enia”Po ti e ke shoqe akoma Norën?”

Robert Berisha: ”Po e kam shoqe dhe gjithmonë do e kem shoqe.”

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat