Çfarë surprize po sjellin Ledri Vula dhe Romeo Veshaj?

Mediale Vip

Çfarë surprize po sjellin Ledri Vula dhe Romeo Veshaj?

Më: 16 qershor 2023 Në ora: 21:24
Ledri Vula dhe Romeo Veshaj

Ndoshta nuk jeni gati për këtë bashkëpunim, por Ledri Vula dhe Romeo Veshaj duket se kanë bashkuar forcat për një këngë.

Thënë kjo, pak javë më parë reperi ishte i ftuar në "Më lër të flas" dhe prej atëherë është shfaqur disa herë me Romeon në mediat sociale.

Sakaq, sot ata kanë postuar një foto artistike ku shihen në një varkë. "Bardha 0459"- shkruhet te varka.

Ndërkohë krah postimit Romeo shkruan "E keni dit!". Shumë komentues janë të mendimit se bëhet fjalë për një projekt muzikor.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat