E keni dëgjuar “Zemrën teme” nga Mergim Jashari?

Mediale Vip

E keni dëgjuar “Zemrën teme” nga Mergim Jashari?

Më: 8 gusht 2023 Në ora: 18:07
Mergim Jashari

Një hit veror e një këngë mjaft ritmike sapo ka ardhur.

E kemi fjalën për projektin muzikor më të ri që ka lansuar Mergim Jashari me titull " Zemrën teme".

Kënga vêrtet është mjaft e bukur e përshtatur me stinën e verës dhe mund ta bëni hitin tuaj në listën e këngëve verore.

Artisti me origjinë nga Drenica por që jeton në Austri mësojmë se e ka shkruar vetë vargjet e këngës ndërsa punuar nga producenti Ardiqn Kastrati.

Ne ju ftojmë ra klikoni në linkun më poshtë ku padiskutim se do ta pëlqeni e do ta këndoni e kërceni.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat