Jori trondit rrjetin, teksa nxjerr gjuhën në foton e fundit

Mediale Vip

Jori trondit rrjetin, teksa nxjerr gjuhën në foton e fundit

Më: 16 shtator 2023 Në ora: 00:06
Jori Delli

Jori publikon foto të ndryshme në Instagram.

Por, këta të fundit morrin vëmendjen e ndjekësve.

E veshur me ngjyra të ndyshme Jori nxjerr gjuhën ne foton e fundit.

Pak minuta pas postimit morri me mijëra pëlqime dhe komente mbi gjestin e bërë.

Po juve si po ju duket?

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat