Çfarë i ka ndodhur? Kjo video e Arjan Konomit shqetëson fansat

Mediale Vip

Çfarë i ka ndodhur? Kjo video e Arjan Konomit shqetëson fansat

Më: 21 shtator 2023 Në ora: 23:33
Arjan Konomi

Arjan Konomi këtë vit nuk është angazhuar në television, por po vazhdon udhëtimet e tij kudo duke eksploruar botën.

Së fundmi ai ka ndarë në TikTok një video nga Australia, ku ka shqetësuar fansat me paraqitjen e tij.

Në video opinionisti duket ndryshe në fytyrë dhe kjo ka habitur personat në rrjetin social.

@arjankonomi_ #arjankonomi #shqiperiabehet #albania #australia #movimento #progressive #trip #world #viral ♬ original sound - arjan konomi

“Çfarë i ka ndodhur këtij?”, “O Arjan nuk dukesh mirë”, “Unë menoj se Arjani është i sëmurë, duket nga lëkura e vërdhë,” janë vetëm disa nga komentet e ndjekësve.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat