Naomi Campbell thotë se përdori drogë për të ‘mbuluar’ pikëllimin nga vdekja e Gianni Versaces

Mediale Vip

Naomi Campbell thotë se përdori drogë për të ‘mbuluar’ pikëllimin nga vdekja e Gianni Versaces

Më: 21 shtator 2023 Në ora: 23:56
Naomi Campbell

Naomi Campbell po tregohet e sinqertë.

Modelja 53-vjeçare angleze shfaqet në serialin e ri Apple TV+ The Super Models dhe diskutoi për luftën e saj me varësinë në vitet e para, si dhe pas vdekjes së papritur të mikut të saj të ngushtë Gianni Versace.

“Kur fillova të përdorja, kjo ishte një nga gjërat që u përpoqa të mbuloja, ishte pikëllimi. Varësia është një gjë e tillë”, tha Naomi.

“Ti mendon, ‘Oh, do ta shërojë atë plagë. Por jo’”, vazhdoi ajo. “Mund të shkaktojë një frikë dhe ankth kaq të madh. Kështu që u zemërova shumë”.

Ajo vazhdoi duke thënë se kishte mësuar për “familjet e zgjedhura” përmes miqësisë së saj me Gianni-n, kështu që vdekja e tij në vitin 1997 ishte tepër sfiduese për të.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat