E pyesin si u ndje kur kuptoi që shqiptarët e “urrenin”, Olta Gixhari jep komentin epik

Mediale Vip

E pyesin si u ndje kur kuptoi që shqiptarët e “urrenin”, Olta Gixhari jep komentin epik

Më: 22 shtator 2023 Në ora: 06:13
Olta Gixhari

Olta Gixhari ka realizuar një ask, ku shumë njerëz kanë dashur të dijnë më shumë rreth saj.

Image
Postimi

Dikush e ka pyetur se si është ndjerë kur ka mësuar pas daljes nga BBV, se gjysma e shqiptarëve e urrenin dhe Olta ēshtë përgjigjur krejt sportivitet.

“U lumturova shume, qe e para kisha gjysmen tjeter te Shqipetareve, dhee qe kisha shkaktuar ndjesi kaq te forta si dashuri-urrejtje pasi eshte pika me e larte e suksesit qe mund te mberrihet nga nje reality show.

Por mos harroni qe nje fije e holle i ndan e@se kur dola te gjithe me donin perseri brenda shtepis”, ka shkruar ajo.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat