Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Mediale Vip

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Më: 22 shtator 2023 Në ora: 21:15
Marina Fara

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj në Instagram, por vajza e vetme e këngëtares Eli Fara deri vonë nuk ka preferuar ta shohin edhe ata që nuk ja bëjnë “follow”.

Ama, tani ajo e ka lëshuar dorën, duke e lënë faqen e saj në Instagram publike.

Marina Fara, bukuroshja që për një kohë ishte mjaftë e përfolur, në të gjitha fotot që poston duket e shkëlqyer dhe shumë e nxehtë.

Image
Marina Fara

Ndryshe, Marina për vite me radhë ka pasur mjaftë vëmendje mediatike për pamjen, stilin dhe jetën e saj personale

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat