Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Mediale Vip

Arbenita Ismajli vë në pah linjat e formësura nga palestra

Më: 2 tetor 2023 Në ora: 19:34
Arbenita Ismajli

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli ka qenë një prej emrave më të komentuara në media rozë përgjatë javëve të fundit.

Denoncimi i bashkëshortit të saj, Fero për dhunë në familje dhe më pas ndarja e tyre kanë bërë që modelja të jetë në qendër të vëmendjes.

Por, gjithë zhurma e jetës private nuk e ka ndaluar Arbenitën që të përkujdeset për fizikun e saj.

Image
Arbenita Ismajli

Edhe së fundmi, modelja nga Kumanova ka treguar se ajo vazhdon të jetë aktive në palestër dhe pamjet nga atje i ka ndarë edhe së fundmi me ndjekësit e saj në Instagram.

Bukuroshja shihet në një trupore sportive të shkurtër me ngjyrë të verdhë që ia theksonte në mënyrë perfekte linjat e formësuara.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat