A është filmi i Taylor Swift-it i përshtatshëm për fëmijët?

Mediale Vip

A është filmi i Taylor Swift-it i përshtatshëm për fëmijët?

Më: 13 tetor 2023 Në ora: 00:45
Taylor Swift

Për shumë kënaqësinë e fansave, Turneu Eras i Taylor Swift më në fund po vjen në ekranin e madh, të cilit iu jap një vlerësim PG-13.

Filmi i ri i koncertit, i cili doli në kinema më 12 tetor, u jep fansave një vend në rreshtin e parë në një nga turnetë më të mëdhenj të vitit 2023, përderisa Swift performon katalogun e saj të gjerë muzikor, duke përfshirë 10 albumet e saj të fundit.

“Eras Tour ka qenë përvoja më kuptimplotë dhe elektrike e jetës sime deri më tani dhe jam shumë i lumtur t’ju them se do të vijë në ekranin e madh së shpejti”, shkroi Swift, raporton People.

Filmit iu dha një vlerësim PG-13 për shkak të “disa gjuhës së fortë dhe materialeve sugjeruese”, duke bërë filmin të papërshtatshëm për fëmijët e vegjël.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat