Fifi si kurrë më parë, shfaqet me veshje tradicionale

Mediale Vip

Fifi si kurrë më parë, shfaqet me veshje tradicionale

Më: 25 nëntor 2023 Në ora: 06:19
Fifi

Fifi dje ka marrë zemrat e publikut me një postim të saj në Instagram.

Ajo në performancën e djeshme ka vendosur të prezantohet me veshje tradicionale.

Në veshje tradicionale Fifi shfaqet tejet bukur dhe elegante.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Menjëherë mbas postimit morri më mijëra komente dhe pëlqime positive.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat