Ndodh edhe kjo në Big Brother – Pasi u martuan, Iliriana ia lanë këmbët Adrit

Mediale Vip

Ndodh edhe kjo në Big Brother – Pasi u martuan, Iliriana ia lanë këmbët Adrit

Më: 26 nëntor 2023 Në ora: 16:13
Iliriana dhe Adri

Mbrëmë në Big Brother VIP Kosova 2, Ilirianës iu organizua ‘Dita e Çikave’, e cila të premten u martua me të fejuarin e saj, Adri Rrogaqin.

Vajzat e shtëpisë u veshën me veshje tradicionale.

Ato kënduan nusen me def e po ashtu edhe me disa këngë të dhimbshme.

Por, përveç këtyre traditave me vallëzime dhe veshje, banorët habitën me një ‘adet’ që nuk shihet shumë në ditët e sotme.

Ilirjana ia pastroi këmbët Adrit në një kovë.

@insajderiofficial #bigbrothervipkosova #bigbrothervipalbania2 #bigbrothervipkosova2 #albanian #shqipe #adri #adriiliriana #bigbrother #edonajames #edonabigbrother #shqipeblerando #blerando #shqipehysenaj ♬ original sound - ErdoMashina👑
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat