Azemi dhe Shqipja zotohen se nëse del Alba “do të dalin edhe ata”

Mediale Vip

Azemi dhe Shqipja zotohen se nëse del Alba “do të dalin edhe ata”

Më: 27 nëntor 2023 Në ora: 19:48
Shqipja dhe Azemi

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, duke përfshirë, Albën, Azemin, Shqipen e Adrin, kanë diskutuar mbi eliminimet e mundshme të javës.

Ata madje kanë bërë llogaritë, nëse e eliminuara do të ishte Alba – për çka, Azemi, ka thënë se do të dilte menjëherë pas saj, dhe jo vetëm.

Edhe Shqipja është zotuar të mos e vazhdojë garën pa Albën.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat