“Jom t’u u dridh” – Iliriana reagon e habitur kur e pa klipin e Bucit dhe Santianës

Mediale Vip

“Jom t’u u dridh” – Iliriana reagon e habitur kur e pa klipin e Bucit dhe Santianës

Më: 1 dhjetor 2023 Në ora: 23:08
Ilrijana dhe Adri

Ilrijana është shprehur shumë e mllefosur pas klipit që pa për raportin mes Bucit dhe Santianës.

Ajo i tha se veprimet e Bucit që u panë në atë klip janë stresuese për të e le më për të dashurën e tij, Veronën.

“Qysh ish ndje ajo këto, moment unë u shqetësova dhe jom t’u u dridh”, ka thënë Ilirjana

Videon e shikoni në linkun e mësipërm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat