Adriana Matoshi shpreh fjalët më të ëmbla për këtë aktore

Mediale Vip

Adriana Matoshi shpreh fjalët më të ëmbla për këtë aktore

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 06:23
Adriana Matoshi

Adriana Matoshi sot ka ndarë një Instastory me ndjekësit e saj.

Adriana ka uruar aktoren dhe miken e saj për ditëlindje me fjalët më të ëmbla.

“Të du prej thellësisë së shpirtit…….,” u shpeh mes rreshtave aktorja.

Image
Urimi

Olta Daku dje ka festuar ditëlindjen dhe ka marrë fjalë nga shpirti nga më të afërmit e saj

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat