Santiana paralajmëron largimin nga shtëpia për këtë arsye

Mediale Vip

Santiana paralajmëron largimin nga shtëpia për këtë arsye

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 12:19
Santiana

Pas përfundimit të “Prime”, Santiana u pa duke qarë.

Ajo tha se nuk edi se çka po ndodh jashtë duke u shprehur e shqetësuar për të dashurin e saj.

“Nuk mundem, kumedit sa veta e kanë pa videon, e kan pa familja e tij, është shumë e rëndë për mu, nuk mundem më përballu”, tha ajo në bisedë me Lindën dhe Albën.

Santiana deklaroi se do dal nga shtëpia nëse nuk merr mesazh nga ai.

Kujtojmë se mbrëmë në “Prime”, hapësira për tu shprehur i është dhënë edhe të dashurit të Santianës i cili fillimisht kishte thënë se do i dërgonte një letër asaj, por më pas ndryshoj mendje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat