“Çdo ditë e ma keq” – Blero dhe Alby ankohen për situatën brenda shtëpisë

Mediale Vip

“Çdo ditë e ma keq” – Blero dhe Alby ankohen për situatën brenda shtëpisë

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 14:10
Alby dhe Blero

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Alby edhe Blero janë ankuar për situatën brenda në shtëpi.

“Edhe në burg mundesh me i besu ma shumë njerëzve, ta mbrojnë shpinën, këtu ia thu një fjalë e ta ngulin”, është shprehur Alby.

Ndërsa Blero tha se “ka kaluar çdo limit në lidhje me situatat e krijuara, çdo ditë po shkon tu u bo ma keq, çdo orë e ma keq, nuk mundem me e duru më”.

Por për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mësipërm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat