Shqipja – Bucit: Mirë që s’je babë, se i kishe turpëru fëmijët

Mediale Vip

Shqipja – Bucit: Mirë që s’je babë, se i kishe turpëru fëmijët

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 15:38
Banorët

Shqipja dhe Buci janë kapur me fjalë gjatë ditës së sotme.

Teksa Shqipja e thërriste Bucin “o babi Buci”, Ylli i tha se “ai ende nuk është bërë baba”.

“E mira është që nuk je bërë baba se do t’i kishe turpëru fëmijët e tu, të paktën tash thonë se ke tradhtuar vetëm gruan jo edhe fëmijët”, është shprehur Shqipja.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat