Njëri e do çmimin e tjetri Shqipen – Ardi dhe Mirdoni me synime të qarta

Mediale Vip

Njëri e do çmimin e tjetri Shqipen – Ardi dhe Mirdoni me synime të qarta

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 16:55
Mirdoni, Ardi dhe Shqipja

Adri dhe Mirdoni janë banorët më të rinj të Big Brother VIP Kosova, të cilën kanë hyrë si një banor i vetëm.

Ata gjatë gjithë ditës kanë bërë humor, duke i argëtuar kështu banorët.

Adri dhe Mirdoni kanë thënë se njëri e do çmimin e tjetri Shqipen.

“Ky tha unë kam me fitu çmimin, e ti tha thua unë kam fituar mjaftë nga Big Brother”, është shprehur Ardi.

Video:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat