“Çka me i thënë”, Blerando shkrin së qeshuri Ardin dhe Mirdonin

Mediale Vip

“Çka me i thënë”, Blerando shkrin së qeshuri Ardin dhe Mirdonin

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 19:34
Blerando dhe Ardi

Banorët e rinjë të Big Brother VIP Kosova, Mirdoni dhe Ardi kanë biseduar me Blerandon rreth ‘Prime’, se si shkon dhe a është i lodhshëm.

Po ashtu Ardi i tha Blerandos se “ai e bënë shumë për të qeshur se si rri ai në ‘Prime’, kur dikush i flet diçka”.

Por përgjigja e Blerandos i bëri që të dy të qeshnin me të madhe.

“Po çka me i thanë”, është përgjigjur Blerando.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat