“Veç po të duroj, pas të hënës të tregoj unë ty” – Ylli paralajmëron Santianën

Mediale Vip

“Veç po të duroj, pas të hënës të tregoj unë ty” – Ylli paralajmëron Santianën

Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 12:49
Ylli dhe Gania

Buci dhe Santiana kanë biseduar, janë përplasur dhe përsëri kanë qeshur e janë thumbuar me njëri-tjetrin.

Por mbrëmë Buci ka paralajmëruar Santianën për diçka.

“Veç po të duroj, se pas të hënës kom me të tregu unë ty, pas ‘Prime-it’ veç me ty kam me u marr deri sa të qes prej shtëpisë”, ka deklaruar Buci.

Por për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mësipërm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat