Blero këshillon Blerandon: Ti je t’u u përballë me njerëz të pafytyrë, përditë

Mediale Vip

Blero këshillon Blerandon: Ti je t’u u përballë me njerëz të pafytyrë, përditë

Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 15:07
Blero dhe Blerando

Banori i Big Brother VIP Kosova, Blero ka bërë një bisedë me Blerandon.

Ai i ka thënë disa këshilla atij, teksa të dy po ushqeheshin.

“Ti je t’u u përballë me njerëz të pafytyrë, përditë”, është shprehur në një moment Blero.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat