“Kjo është diferenca mes meje dhe teje” – Lumi debaton me Ganiun

Mediale Vip

“Kjo është diferenca mes meje dhe teje” – Lumi debaton me Ganiun

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 17:30
Banoret e BBVK

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Lumi dhe Ganiu kanë debatuar për lojën e njëri-tjetrit brenda shtëpisë.

Lumi e ka kritikuar Ganiun se ai po bën lojë jo edhe aq të mirë, gjë që Ganiu i tha se do ta sheh dy javët e ardhshme se çfarë loje do të bëjë ai.

“Unë jam shumë i qartë me veten, ti jo, kjo është diferenca mes meje dhe teje, për mua gjithçka ka sens për momentin”, është shprehur Lumbardhi.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mësipërm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat