Alaudini drejtuar Bucit dhe Azemit: Mos u bëni si fëmijë, aman

Mediale Vip

Alaudini drejtuar Bucit dhe Azemit: Mos u bëni si fëmijë, aman

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 23:43
Alaudin Hamiti

Nikoqiri i formatit televiziv të Big Brother VIP Kosova, Alaudin Hamiti ka adresuar kritika ndaj banorëve gjatë natës ‘Prime’.

Pas shfaqjes së video materialit me ngacmime dhe bullizëm me protagonistë, Azemin, Bucin, Hamiti u ka thënë atyre “t’i ndalojnë veprimet e tilla”.

“Mos u bëni si fëmijë, aman”, u ka thënë ai banorëve.

Ndiqeni videon në linkun e mësipërm, për të zbuluar më shumë detaje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat