Publikohet klipi i Lindës, që përfshinë përplasjet me banorët e tjerë dhe hedhjen e akuzave ndaj tyre

Mediale Vip

Publikohet klipi i Lindës, që përfshinë përplasjet me banorët e tjerë dhe hedhjen e akuzave ndaj tyre

Më: 9 dhjetor 2023 Në ora: 00:20
Linda dhe Santiana

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material, me protagoniste kryesore Lindën.

Brenda video materialit përfshihen përplasje të ndryshme të Lindës me banorët e tjerë, përfshirë edhe akuza.

Një prej tyre ka qenë drejtuar Lumbardhit, për të cilin ka thënë, se i ka shkruar vëllait të saj për ta porositur Lindën që të “sjellët mirë me të”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mësipërm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat