“Në fytyrë jam krejt natyrale”, Linda i drejtohet Kaderit

Mediale Vip

“Në fytyrë jam krejt natyrale”, Linda i drejtohet Kaderit

Më: 9 dhjetor 2023 Në ora: 06:12
Linda

Linda edhe këtë javë u komentua për lojën e saj.

Ajo është një nga banoret më të zhurmshme në “BBVK”.

Gjatë bisedës së sotme Linda thotë “Në fytyrë jam krejt natyrale”, dhe pa ndërhyrje.

A mendoni se Linda po e tregon të vërtetën?

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat