Edona: Santianën ta manipuloj para syve

Mediale Vip

Edona: Santianën ta manipuloj para syve

Më: 8 janar 2024 Në ora: 18:23
Edona

Edona ka biseduar me Shqipen dhe Ardin për strategjinë e saj të lojës në Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo u tha atyre se është bërë naive goxha gjatë në lojë dhe vetëm ka dëgjuar.

“Unë e manipuloj Santianën para syve dhe ajo nuk e di, unë të gjithë i manipuloj”.

“E kam pasë në strategji të lojës që të jem një herë naive vetëm kam dëgjuar, por nuk jam”, ka thënë Edona.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat