Lumi – Edonës: Kemi vendosë me të bë kapiten të javës

Mediale Vip

Lumi – Edonës: Kemi vendosë me të bë kapiten të javës

Më: 27 janar 2024 Në ora: 14:56
Edona, Lumbardhi, Blerando dhe Shqipja

Teksa qëndronin në oborr, finalistët e Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi, Blerando, Shqipja dhe Edona, ata kane diskutuar për diçka.

Lumi i ka thënë Edonës se ata po planifikojnë që ta bëjnë atë kapitene të javës.

E për këtë Edona u shpreh pak skeptike.

Por për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mësipërm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat