“Je gënjeshtar” – vazhdon debati mes Lumbardhit dhe Blerandos

Mediale Vip

“Je gënjeshtar” – vazhdon debati mes Lumbardhit dhe Blerandos

Më: 27 janar 2024 Në ora: 22:00
Blerando

Debatet mes Lumbardhit dhe Blerandos kanë vazhduar.

Në një moment Lumbardhi e ka quajtur Blerandon gënjeshtar.

Ndërsa Blerando i ka thënë  e nuk ka pa person si ai asnjëherë.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mësipërm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat