Edona: Po më duket shtëpia e madhe, ndoshta vjen edhe dikush

Mediale Vip

Edona: Po më duket shtëpia e madhe, ndoshta vjen edhe dikush

Më: 1 shkurt 2024 Në ora: 17:08
Edona dhe Blerando

Finalistja e Big Brother VIP Kosova, Edona është shprehur e mërzitur.

Ajo ka thënë se shtëpia po i duket shumë e madhe, dhe ka shprehur mendimin se ndoshta dikush tjetër do të hynte brenda për 24 orë të tjera.

Edona këto gjëra i bisedonte me Blerandon, i cili gjatë kësaj kohe ishte duke përgatitur ushqimin.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mësipërm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat