Edona flet për raportin me Santianën

Mediale Vip

Edona flet për raportin me Santianën

Më: 10 shkurt 2024 Në ora: 07:24
Edona James

Edona është pyetur nga publiku se a ka të njëjtin mendim për Santianën, njësojë siç ka deklaruar në një Instagram Live.

E Edona është përgjigjur se ajo ka të njëjtin mendim, njëkohësisht nuk ka asnjë mendim për Santinanën.

Ajo gjithashtu ka folur për fitoren e Lumit dhe rreth planeve për të ardhmen e saj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat