Si është Victoria Beckham si vjehrrë? Nicola Peltz i thotë të gjitha

Mediale Vip

Si është Victoria Beckham si vjehrrë? Nicola Peltz i thotë të gjitha

Më: 17 shkurt 2024 Në ora: 14:00
Victoria Beckham dhe Nicola Peltz

Nicola Peltz i pëlqen të pyesë vjehrrën e saj, Victoria Beckham, për këshilla për karrierën.

“Unë e dua atë dhe ajo është një grua kaq e pabesueshme dhe e suksesshme ,” tha Peltz, 29 vjeç, për stilisten në një intervistë me revistën “Byrdie” të botuar të enjten.

Ajo shtoi: “Sa me fat jam që mund t’i kërkoj këshilla? Unë jam e bekuar!”

Aktorja e njohur për “Transformers: Age of Extinction” ka realizuar regjinë e filmit të saj të parë, “Lola”, i cili u publikua më 9 shkurt.

Ndërkohë, për sa i përket karrierës, 49-vjeçarja Beckham nga ylli i pop-it u kthye në një sipërmarrëse të suksesshme me linjën e saj të modës dhe markën e saj të kozmetikës.

Peltz tha se ajo gjithashtu e sheh marrëdhënien e ish-këngëtares me David Beckham si një shembull se si duhet të jetë martesa e saj me Brooklyn.

”Kushdo që është i martuar për një kohë të gjatë … është shumë i bukur ,” tha Peltz.

“Prindërit e mi kanë qenë së bashku për ndoshta 40 vjet? Dhe David dhe Victoria kanë qenë së bashku që kur Brooklyn ishte një fëmijë, që është rreth 25 vjet”, tha ajo.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat