“Kishte shenja në duar”, Dhunë fizike në BBVA? – publikohet një video ku flasin banorët

Mediale Vip

“Kishte shenja në duar”, Dhunë fizike në BBVA? – publikohet një video ku flasin banorët

Më: 19 shkurt 2024 Në ora: 22:48
Banorët e BBV

Heidi dhe Roza kanë patur përplasje dhe debate shumë të forta gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother Vip” dhe konkurrenca mes vajzave ndjehet në çdo bisedë që ato shkëmbejnë me njëra-tjetrën.

Mirëpo debatet duket se kanë kaluar limitet deri në dhunë fizike, episod të cilin Heidi e rrëfeu në spektaklin e shkuar dhe Roza e mohoi në mënyrë kategorike.

Rrjeti ka “gërmuar” dhe ka bërë publike një moment brenda shtëpisë që nuk është transmetuar për publikun deri më tani. Në një video që po qarkullon me shpejtësi në rrjete sociale, tregohet momenti kur Arta, Rikja, Ledjona dhe Egla bisedojnë për debatin që patën vajzat, ku Arta shprehet se Heidi ka patur shenja në dorë.

@heidibaci.fanpage #heidibaci #romeoveshaj #heidiromeo #bigbrothervipalbania #viral #romeobigbrotheralbania #bigbrothervipalbani3 #bigbrothervip3 #romeobigbrotheralbania ##bigbrotheralbaniavip #heidiromeo ♬ original sound - heidibaci

Në një moment të dytë shfaqet Roza kur në mbrëmjen e “Prime” afrohet drejt Albit dhe i thotë: “Shyqyr që nuk nxorën atë pjesën”

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat