Endrik Beba habit me deklaratën pas daljes nga BBV, ja çfarë thotë për Sarën

Mediale Vip

Endrik Beba habit me deklaratën pas daljes nga BBV, ja çfarë thotë për Sarën

Më: 20 shkurt 2024 Në ora: 07:16
Endrik Beba

Endrik Beba ka qenë i ftuar në studion e Ftesë në 5.

Teksa ka folur për eksperiencën në shtëpinë e “Big Brother Vip”, Endriku ka theksuar se njeriu më i mirë për të në shtëpi ka qenë Bardhi.

“Te Bardhi gjeta mbështetjen më të madhe emocionale”, u shpreh Endriku, teksa shtoi se reperi e pyeste nëse kishte ngrënë apo kishte pirë duhan.

Ai ka shtuar se Sara nuk po bën lojë, por po e përjeton realisht historinë me Bardhin.

Kujtojmë se eksperienca e tij në “BBV” zgjati 10 ditë dhe se gjatë këtij rrugëtimi vendosi të mos shfaqet 100%.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat