U bllokova/ Romeo flet për hyrjen e Borës në shtëpi

Mediale Vip

U bllokova/ Romeo flet për hyrjen e Borës në shtëpi

Më: 20 shkurt 2024 Në ora: 07:31
Bora, Romeo dhe Donaldi

Produksioni sfidoi sot dhe një tjetër banor, Romeon.

Në shtëpi u bë pjesë edhe kunata e tij, Bora Zemani. Kaq ka mjaftuar që Romeo të shpërthejë në lot pasi nuk kishte mundësinë të fliste me të dhe as ta takonte fizikisht sado që ajo qëndroi shumë pranë tij.

Pas largimit të Borës, ai e komentoi hyrjen e saj me partneren e tij, Heidin.

‘U bllokova! Doja t’i thoja shumë gjëra’- është shprehur Romeo, por nuk mundi ta kishte këtë mundësi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat