Romeo dhe Heidi vazhdojnë të shijojnë njëri-tjetrin në dhomën e gjumit, puthje e ledhatime mes çiftit

Mediale Vip

Romeo dhe Heidi vazhdojnë të shijojnë njëri-tjetrin në dhomën e gjumit, puthje e ledhatime mes çiftit

Më: 20 shkurt 2024 Në ora: 20:29
Romeo e Heidi

Në një episod të fundit të “Big Brother VIP Albania 3”, shikuesit ishin dëshmitarë të një momenti të ëmbël dhe të papritur mes dy banorëve të shtëpisë, Heidi Baci dhe Romeo Veshaj.

Të ulur pranë njëri-tjetrit dhe në një intimitet si rrallë herë, Heidi dhe Romeo zgjodhën të shprehin ndjenjat e tyre jo vetëm me fjalë, por edhe me një gjest të ëmbël që flet më shumë se mijëra fjalë.

E ndërsa shkëmbyen një puthje që përcolli ndjenja të sinqerta, ishte Heidi ajo që fliste për të ardhmen me një ftesë plot romantizëm: “Do ikim të qëndrojmë në shi”.

Ky moment i ndarë mes tyre përshkoi emocionet që kishin mbajtur të fshehur, ndërsa tashmë shqyrtojnë mundësinë për të kaluar më shumë kohë bashkë edhe jashtë mureve të BBVIP.

Dëshira për të gjetur një strehë romantike në oborrin e shtëpisë shprehet në aspiratat e tyre për të kaluar momente të tjera së bashku, duke u shijuar jo vetëm kompaninë e njëri-tjetrit, por edhe dukuritë e thjeshta por plot kuptim të natyrës, si shiu.

Në një sezon që ka sjellë surpriza të shumta, ky përsëritje marrëdhënieje midis Heidit dhe Romeos u bë një nga momentet më të ndjekura dhe të komentuara nga fansat e emisionit. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat