Ledioni vendos në siklet Sarën, i kërkon të shfaq talentin e gjuhës: Gjëja më e çuditshme...

Mediale Vip

Ledioni vendos në siklet Sarën, i kërkon të shfaq talentin e gjuhës: Gjëja më e çuditshme...

Më: 20 shkurt 2024 Në ora: 21:21
Sara

Mbrëmja e sotme në spektaklin televiziv "BBVA3" ka nisur me humor dhe ngacmime.

Moderatori, Ledion Liço ka vënë në siklet Sarën, që të ndaj me publikun përsëri talentin e saj, ku lëviz gjuhën si valë deti.

"Gjëja më e çuditshme që kam parë ndonjëherë", tha Ledioni pasi Sara habiti të gjithë me lëvizjet e saj të gjuhës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat