Çfarë ndodhi? Meritoni skualifikohet nga loja, ja si reagojnë banorët e BBV

Mediale Vip

Çfarë ndodhi? Meritoni skualifikohet nga loja, ja si reagojnë banorët e BBV

Më: 23 shkurt 2024 Në ora: 10:32
Meriton Mjekiqi

Disa prej banorëve të ‘BBV3’ janë skualifikuar prej sfidës që ‘Vëllai i Madh’ ka dhënë sot për të gjithë konkurrentët.

Nisur me Ilnisën të parën e cila u eliminua prej lojës, një prej të eliminuarëve të tjerë ka qenë dhe Meritoni.

Pasi produksioni lajmëroi për largimin e tij, të gjithë banorët e tjerë që janë ende në lojë nisën ‘të festonin’.

Një zë mes tyre u dëgjua duke i thënë: Je gropë!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat