Kida së shpejti vjen me projekt të ri muzikor

Mediale Vip

Kida së shpejti vjen me projekt të ri muzikor

Më: 23 shkurt 2024 Në ora: 11:43
Kida

Pas disa koncerteve në Amerikë, Kida është kthyer në Kosovë.

Këngëtarja ka postuar fotografi të reja dhe me anë të tyre ka njoftuar se shumë shpejt vjen një projekt i ri muzikor.

“Shihemi së shpejti”, ka shkruar artistja duke i bashkuar edhe emoji të muzikës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KIDA (@kida)

Kënga e saj e fundit është në bashkëpunim me Butën – “Mesazh” e cila u mirëprit nga adhuruesit e tyre.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat