Transformimi i flokëve të Angelina Jolie do ju frymëzojë të lyeni flokët

Mediale Vip

Transformimi i flokëve të Angelina Jolie do ju frymëzojë të lyeni flokët

Më: 23 shkurt 2024 Në ora: 17:45
Angelina Jolie

Angelina Jolie po i ngjan akoma më shumë Princeshës Aurora dhe më pak Maleficent këto ditë.

Fituesja e Oscar-it u shfaq me flokë bjonde të hapura, më pak se një vit pasi ajo filloi të shtonte disa 'highlighting' në flokët e saj. 

Ndërsa aktorja filloi t'i lyejë flokët e saj më të lehta vetëm në mesin e vitit 2023, ajo ka vendosur paruke bionde në filma si Eternals, By the Sea, Salt, Gone in Sixty Seconds dhe Girl, Interrupted, të cilat i dhanë asaj Oscarin e parë.

Në jetën e saj personale, stili i Jolie ka evoluar gjithashtu, aq sa ajo lançoi linjën e saj të veshjeve Atelier Jolie majin e kaluar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat