Victoria Beckham thyen këmbën pas një stërvitje në palestër

Mediale Vip

Victoria Beckham thyen këmbën pas një stërvitje në palestër

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 08:31
Victoria Beckam

David Beckham ka bërë të ditur se gruaja e tij Victoria theu shputën pasi u rrëzua gjatë një stërvitje rigoroze.

Ish-ylli i futbollit, 48-vjeçar postoi një foto të këmbës së Victoria-s në Instagram, e cila e kishte vendosur në allçi, shkruan Page Six.

“Me sa duket incidenti i vogël i gruas sime në palestër ishte një thyerje e pastër”, shkroi Beckham në Insta Story.

Victoria tha ditë më parë gegjësisht në ditën e Shën Valentinit se e kishe filluar ditën keq pasi u rrëzua në palestrën e shtëpisë.

Ajo më pas kishte ndarë një imazh të këmbës të cilën e pati vendosur në akull.

Victoria Beckham njihet për trupin e saj “fit” dhe frekuentimi i palestrës shpjegon rezultatin e formave të saj. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat