E ofendoi me fjalë banale, Jona Spahiu bën publik emrin e blogeres dhe ka dy fjalë për të

Mediale Vip

E ofendoi me fjalë banale, Jona Spahiu bën publik emrin e blogeres dhe ka dy fjalë për të

Më: 25 shkurt 2024 Në ora: 08:56
Jona Spahiu

Moderatorja Jona Spahiu është përballur me një situatë të sikletshme në rrjetet sociale.

Pas postimit të një fotoje teksa merrte vitaminat, një blogere TikTok-u e njohur me emrin Xhoia, ka shpërndarë në grupin e saj foton e Jonës, duke komentuar me fjalë banale.

“Ça bo si k**e kjo”- ka shkruar ajo.

Image
Postimi i Jona Spahiut

Duket se Jonës një screenshot i këtij mesazhi i ka shkuar në telefon, ndaj ajo nuk e ka lënë me kaq.

“Nuk prisja që një vajzë e re që unë e kam vlerësuar, të ishte personi që ajo thotë t’i ruheni”-ka thënë ndër të tjera Jona.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat