Dafina Zeqiri “ngacmon” imagjinaten nga pasqyra e banjos

Mediale Vip

Dafina Zeqiri “ngacmon” imagjinaten nga pasqyra e banjos

Më: 26 shkurt 2024 Në ora: 00:20
Dafina Zeqiri

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka publikuar disa në llogarinë e saj në Instagram pas performacës që kishte mbrëmë.

Ajo është shfaqur magjepsëse me një fustan të shkurtër të mbuluar me gurë vezullues.

Këtë veshje ajo e kombinoi me taka të larta e që ia mbulonin pjesën më të madhe të këmbëve.

Dafina ditëve të fundit ka prerë flokët, ku për eventin në fjalë i kishte lënë të lëshuara dhe në formë valore.

Grimin e përshtati me veshjen po ashtu.

Image
Dafina Zeqiri
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat