Jennifer Aniston është fejuar? Aktorja shfaqet me një unazë në SAG Awards

Mediale Vip

Jennifer Aniston është fejuar? Aktorja shfaqet me një unazë në SAG Awards

Më: 26 shkurt 2024 Në ora: 11:52
Jennifer Aniston

Jennifer Aniston ka ndezur thashethemet për fejesë pasi pozoi në SAG Awards teksa mbante një unazë gjigante diamanti në dorën e majtë.

Aktorja, 55 vjeçe, u nominua për rolin e saj në The Morning Show.

Ajo gjithashtu doli në skenë së bashku me Bradley Cooper për t’i dhënë Barbra Streisand çmimin SAG Lifetime Achievement .

Jennifer mahniti në ceremoni me një fustan të gjatë ngjyrë gri me një shkëlqim vezullues ,me dekolte të hapur dhe një të çarë deri në  fund këmbës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat