Ledri Vula për Ditën Ndërkombëtare të Gruas lanson këngën e re “Kill Me”

Mediale Vip

Ledri Vula për Ditën Ndërkombëtare të Gruas lanson këngën e re “Kill Me”

Më: 8 mars 2024 Në ora: 20:30
Ledri Vula

Artisti i njohur shqiptar, Ledri Vula, ka publikuar sot një këngë të re për Ditën Ndërkombëtare të Gruas.

“Kill Me” mban titullin ky projekt, të cilin e ka sjell të kompletuar edhe nga ana vizuale.

Teksti është shkruar nga vet reperi me producim nga Mixey.

Kjo vjen pas “Njësia Speciale” që e lansoi rreth një muaj më parë dhe që u prit mirë nga publiku.

Ledri në ndërkohë muajve të fundit ka qenë një nga emrat më të komentuar në media.

Ai u përfol për ndarjen nga blogerja Sara Hoxha, për të cilën nuk është deklaruar akoma.

Dyshja ndajnë së bashku një vajzë të quajtur, Poem Blu.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat