Si asnjëherë më parë! Ja ku do e shohim së shpejti Bora Zemanin

Mediale Vip

Si asnjëherë më parë! Ja ku do e shohim së shpejti Bora Zemanin

Më: 26 mars 2024 Në ora: 20:42
Bora

Moderatorja e njohur Bora Zemani, ka zbuluar pasditen e sotme emisionin e saj më të ri ‘Cherry on Top’.

Pas emisionit ‘DWTS’ dhe ‘Përputhen’, Bora vjen këtë herë tërësisht ndryshe.

Emisioni i cili do të transmetohet të premteve, do të ketë të bëjë me rrëfime personale, shumë histori interesante, thashetheme, dhe pak muzikë…

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat